Дзеленці
Волочиський район, Хмельницька область

9 жовтня 2014 року на Івана Богослова  було організовано і проведено свято села. Жителів зі святом привітали  сільський голова Муха Г.М., представники благодійного фонду народного депутата України С.П.Лабазюка "Завжди поруч", заступник директора ВП "Наркевицький цукровий завод" С.Походощук. На святі села було відзначено учасників АТО, яких в селі Дзеленці шестеро. Їх батькам було вручено матеріальну допомогу від керівництва ТОВ "Волочиськ – Агро". Від благодійного фонду "Завжди поруч"сільська громада одержала бензикосилку та кошти для облаштування церкви. Також від ТОВ "Волочиськ – Агро" колишні працівники сільського господарства – жителі села одержали гарні подарунки.

    На свято села представили свої композиції з овочів, фруктів, квітів учні Дзеленецької загальноосвітньої  школи І – ІІ ст. , сільські майстрині свої вироби. Учні переможці конкурсу композицій одержали в подарунок солодощі від магазину "Орхідея" ( приватний підприємець Яржемська Л.В.). Благодійну  допомогу у проведенні свята надали підприємства "Агропромтехніка", "Баркософ – Агро 1", Волочиська райспоживспілка,

КП "Поділля – К". Всіх присутніх в залі із святом села вітали учасники художньої самодіяльності місцевої загальноосвітньої школи І – ІІ ст., сільського клубу ( тріо у складі : Буцій І.М., Ковкус  С.І., Розгонюк П.О.) та учасник художньої самодіяльності  Юхимовецького  будинку культури колишній старший майстер Дзеленецького професійно – аграрного ліцею Замлинський О.В.. Окрасою сцени були ведучі свята Ольга           та Наталя Баландюк.

     В кінці свята всіх присутніх пригостили запашним короваєм від ф/г "Дзеленецьке " ( голова Замлинський С.А.). Для молоді була організована святкова дискотека.

 

     6 грудня до дня Збройних сил України було проведено "Козацькі забави" у Дзеленецькій загальноосвітній школі І – ІІ ст.

     В сільському клубі була проведена святкова дискотека, вітання учасників АТО та юнаків, які проходять службу в Збройних силах України.

 

   26 грудня 2014 року відбулася позачергова сесія Дзеленецької сільської ради . На сесії розглядалось питання  підписання Угоди про партнерство між Програмою розвитку Організації О"єднаних Націй та Дзеленецькою сільською радою Волочиського району Хмельницької області в рамках Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду фаза – ІІІ", що фінансується Європейським Союзом.

  На сесії сільської ради були присутні : координатор Хмельницького обласного центру громад Клепач І.В., начальник управління економіки Волочиської  райдержадміністрації Кокошко В.С., керуюча справами Волочиської районної ради Трачук О.П..

   Депутати сільської ради, заслухавши інформацію запрошених, одностайно проголосували за підписання угоди про партнерство між Проектом ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток , орієнтований на громаду , фаза –ІІІ" та Дзеленецькою сільською радою.